Skontaktuj się z nami

Chętnie podpowiemy, doradzimy i przejdziemy z Tobą
przez cały proces budowy.

Nasze dane kontaktowe

Hurtownia BudowlaniPL

Rybnik, ul. Wierzbowa

}

Godziny pracy

Pon. – Pt. 7:00 – 17:00
Sob. 7:00 – 13:00

v

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość

sekretariat@budowlanipl.pl

+48 32 422 15 46

Zadzwoń: +48 32 422 15 46

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji!

Patryk Motyl

Przedstawiciel Handlowy

p.motyl@budowlanipl.pl
tel. 508 287 816

Roman Wrzoł

Przedstawiciel Handlowy

r.wrzol@budowlanipl.pl
tel. 797 183 196

Edyta Roman

Dział Dachów

e.roman@budowlanipl.pl
tel. 504 034 780

Joanna Kitura

Dział techniczno – handlowy

j.kitura@budowlanipl.pl
tel. 501 521 880

Ewa Sobeczko

Dział techniczno – handlowy

e.sobeczko@budowlanipl.pl
tel. 515 199 069

Krzysztof Matuszek

Kierownik Oddziału Handlowego

k.matuszek@budowlanipl.pl
tel. 513 149 969

Klaudia Kasprzyk

Wizualizacje 3D

k.kasprzyk@budowlanipl.pl
tel. 508 288 555